top of page
HAKKIMIZDA

Firmamız:

Firmamız, organizasyon, prodüksiyon ve yapımcılık sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren bir ekip tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Hizmet sektöründe temel olarak iki alanda faaliyet göstermektedir.

Faaliyet alanlarımızın en önemli kısmını, kamu kurumları ile özel sektör için planlanan ve uygulanan organizasyon, etkinlik, festival, konser, konferans, şiir dinletisi, stand-up gibi kültür-sanat faaliyetleri oluşturur.

 

Diğer ana faaliyet alanımız; müzik albümleri, tematik albümler, çocuklara yönelik yapımlar, belgeseller ile çeşitli sesli ve görüntülü prodüksiyonların yer aldığı yapımcılık alanıdır. Bu alanda prestijli ve arşivlik çalışmalara önem verilmektedir.

 

Bu çalışmalarımız dışında; menajerlik, promosyon ve reklamcılık alanlarında da sektörün ihtiyacı olan tüm hizmetler sunulmaktadır.

Misyonumuz:

Organizasyon ve yapım projelerimizde kaliteden, çalışma hayatında etik değerlerden, rekabet ederken centilmenlikten, çözüm ortaklarımız için dostluktan ve hizmet verdiğimiz tüm kurumlar için dürüstlükten taviz vermeden çalışmak ve ülkemiz için katma değer üretmek.

Vizyonumuz:

En önemli stratejik hedefimiz; bugün olduğu gibi gelecekte de “ebedi dostlar ve ezeli rakipler” tarafından bile örnek gösterilen bir organizasyon ve yapım firması olmaktır.

Organizasyon Planlama ve Uygulama:

Bir organizasyonun sorunsuz gerçekleşmesi için gereken her şey… En ince ayrıntıya kadar sizin için düşünürüz. Birlikte planlar, birlikte uygularız.

Ramazan Organizasyonları:

Türkiye genelinde belediyelerimizin, yurtdışında ise Türk derneklerinin yapmayı planladığı Ramazan etkinlikleri için 10 yılı aşan tecrübemizle farklı çözümler sunuyoruz.

Festival Organizasyonları:

Müzik-sinema-tiyatro festivalleri, kültürel festivaller, yöresel ürün festivalleri… Günlerce kültür-sanat, gönüllerce eğlence… Siz isteyin; biz organize edelim.

Üniversite Şenlikleri:

Konserler, tiyatrolar, filmler, sportif müsabakalar, geziler, atölyelerden oluşan bahar şenlikleri başta olmak üzere tüm şenlikler… Üniversiteler şenliksiz olmaz. O zaman haydi şenliğe!

Özel Konser Projeleri:

Özel konser projelerimizden bazıları: "Bir Milletin Destanı" 15 Temmuz Özel Programı, Çanakkale'den Şehitler Köprüsü'ne Destan Yazan Türküler, Bir Sevdadır Vatan, “Diller O’nu Söylüyor” Kutlu Doğum Özel Programı, "O'nun İzinde Kutlu Bir Nesil" Kutlu Doğum Özel Programı, Mekteb-i İrfan, “Bir Hilâl Uğruna” Çanakkale Zaferi Özel Programı, "Seyreyle Güzel" Bestelenmiş Eserleriyle Alvarlı Efe Özel Programı,  Bedirhan Gökçe ile “Şiirlerle Türküler” Özel Programı, “Beste Beste Türkü Türkü” Abdurrahim Karakoç Türküleri Özel Konseri, Yesevî’nin İzinde Anadolu Kardeşliği, “Aşkın Sırrı” Yunus Emre İlahileri Konseri, “Ehl-i Beyt Aşkına” Muharrem Ayı Özel Programı...

Müzik Yapımcılığı:

Sevilen sanatçıların arşivlik albümlerini, kaliteden taviz vermeden, sanatseverlerin beğenisine sunuyoruz.

Menajerlik Hizmetleri:

Sevdiğiniz sanatçıları, fikir adamlarını ve diğer kültür-sanat değerlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Kültür-Sanat Etkinlikleri:

Açık havada ve salonda sinema gösterimleri, tiyatro oyunları, sempozyumlar, konferanslar, paneller, sergiler, çocuk programları vb.

Promosyon:

Sizi 365 gün boyunca temsil edip herkese tanıtacak, A’dan Z’ye tüm promosyon ürünlerinin temininde çözümler sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ
bottom of page